Przypomnienie e-mail o końcu ważności biletu okresowego

Aby otrzymywać powiadomienia e-mail o zbliżaniu się końca ważności biletu okresowego wystarczy posiadać konto w sklepie internetowym MIGAWKI. Przypomnienia wysyłane są zarówno dla biletów zakupionych przez Internet, jak i tych kupionych w stacjonarnych punktach sprzedaży. Wiadomości wysyłane są automatycznie, 3 dni przed końcem ważności biletu przypisanego do danej karty

Rejestracja w sklepie internetowym jest bardzo prosta – w formularzu rejestracyjnym wystarczy podać adres e-mail i numer posiadanej karty oraz zdefiniować hasło dostępu. Na podany adres e-mail wysyłana jest wiadomość z linkiem, za pomocą którego potwierdza się założenie konta.

Po dokonaniu rejestracji można przypisać do konta dowolną liczbę kart (MIGAWKĘElektroniczną Legitymację Studencką z funkcją MIGAWKI) – w takiej sytuacji powiadomienia o końcu ważności biletu będą wysyłane osobno dla każdej z nich.

Funkcja powiadamiania e-mail jest aktywna domyślnie dla wszystkich użytkowników sklepu. Jeśli nie chcesz otrzymywać przypomnień dla danej karty wystarczy zalogować się w sklepie i odznaczyć przycisk wyboru znajdujący się pod tabelą ze stanem karty.

WAŻNE! Aby mieć pewność, że powiadomienie nie zostanie zakwalifikowane przez Twój serwis pocztowy jako spam, dodaj adres, z którego wysyłane są przypomnienia (info@migawka.lodz.pl) do swoich kontaktów lub zaufanej listy.

Wersja standardowa | Wersja mobilna

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej. [x]