Zmiany w opłatach za przejazd od dnia 1 maja 2021

Zgodnie z uchwałą Nr XL/1228/21 Rady Miejskiej w Łodzi od dnia 1 maja 2021 r. zmienia się taryfa biletów okresowych w łódzkiej komunikacji miejskiej.

Zawieszenie biegu okresu ważności biletu okresowego [zmiany]

W związku z nadzwyczajną sytuacją związaną z epidemią COVID-19 wznowiliśmy możliwość zawieszenia biegu okresu ważności posiadanego biletu okresowego.

Zwrot biletu okresowego

Przypominamy zasady dotyczące zwrotu posiadanego biletu okresowego.

Zmiany w funkcjonowaniu punktów sprzedaży

Informujemy, że z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne od 17 marca 2020 r. (wtorek) do odwołania Punkty Obsługi Klientów znajdujące się przy pl. Wolności (wejście od ul. Nowomiejskiej) i przy pl. Niepodległości będą nieczynne.

Opłaty za przejazd liniami Z45, Z46 oraz 43A, 43B obsługiwanymi przez pojazdy BP Tour

Uprzejmie informujemy że od 1 marca 2020 autobusy linii Z45 oraz Z46 będą obsługiwane przez firmę przewozową BP Tour. Natomiast od 14 marca również linie 43A oraz 43B.

Nowa taryfa biletów łódzkiej komunikacji miejskiej

Informujemy, iż na podstawie uchwały Rady Miejskiej w Łodzi z dnia 11 grudnia 2019 r. zmianie ulegną ceny wybranych biletów jednorazowych czasowych, krótkookresowych oraz okresowych łódzkiej komunikacji miejskiej.

Bilety jednorazowe w Twoim smartfonie

Zbliżają się wakacje i część z Was zamiast zakupu biletów okresowych zdecyduje się na zakup biletów jednorazowych. W związku z tym przypominamy o możliwości zakupu biletu za pomocą aplikacji mobilnych zainstalowanych na smartfonach i podpowiadamy jak to zrobić.

Specjalne rabaty na Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu

W związku z Europejskim Tygodniem Zrównoważonego Transportu wybrani partnerzy akcji „Taniej z MIGAWKĄ” zaoferowali specjalne rabaty dla posiadaczy MIGAWEK. W dniach od 16 do 22 września 2017 r. będzie można nabyć taniej różne towary lub zaoszczędzić na rozmaitych usługach.

Wzajemne honorowanie biletów łódzkiej komunikacji miejskiej i POLREGIO

Od 1 maja 2017 r. na terenie Miasta Łodzi obowiązuje wzajemne honorowanie biletów łódzkiej komunikacji miejskiej i POLREGIO (Przewozy Regionalne).

Wzajemne honorowanie biletów łódzkiej komunikacji miejskiej i ŁKA

Od 2 kwietnia 2017 r. na terenie Miasta Łodzi obowiązywać będzie wzajemne honorowanie biletów łódzkiej komunikacji miejskiej i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej (ŁKA). Dla pasażera oznacza to, iż posiadając jeden bilet będzie mógł podróżować w granicach miasta tramwajami, autobusami oraz pociągami ŁKA.

<< wcześniejsze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

RSS

Wersja standardowa | Wersja mobilna

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej. [x]