Zmiany w Przepisach taryfowych

Informujemy, że w dniu 27 czerwca 2014 r. zmianie ulegną Przepisy taryfowe w lokalnym transporcie zbiorowym Miasta Łodzi.

Mistrzowska MIGAWKA na okaziciela

W okresie od 30 sierpnia do 21 września 2014 r. Łódź będzie jednym ze współgospodarzy Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Z tej okazji, wspólnie z organizatorami Mistrzostw, przygotowaliśmy dla fanów siatkówki limitowaną wersję MIGAWKI. Tym samym zachęcamy do kibicowania zawodnikom i korzystania z łódzkiej komunikacji miejskiej nie tylko w drodze do Atlas Areny!

Zmiany w Przepisach taryfowych

Informujemy, że w dniu 30 października 2013 r. zmianie ulegną Przepisy taryfowe w lokalnym transporcie zbiorowym Miasta Łodzi.

Nowy rodzaj MIGAWKI oraz 23 nowe punkty, w których można odebrać MIGAWKĘ i zakupić bilet okresowy

Dzięki współpracy MPK-Łódź z Bankiem Zachodnim WBK dostępny jest już nowy rodzaj imiennej MIGAWKI, łączący funkcjonalność karty płatniczej i nośnika biletów komunikacji miejskiej. Ponadto uruchomione zostały 23 nowe punkty sprzedaży biletów okresowych, mieszczące się w oddziałach Banku Zachodniego WBK. Można w nich także złożyć wniosek o wydanie MIGAWKI lub odebrać swoją nową kartę!

Zmiana lokalizacji Biura Obsługi Klienta

Uprzejmie informujemy, że od dnia 1 lipca 2013 r. Biuro Obsługi Klienta (BOK) zostanie przeniesione z ul. Narutowicza 77 (przy ul. Wierzbowej) do głównego budynku MPK-Łódź na ul. Tramwajowej 6 (w pobliżu skrzyżowania z ul. Narutowicza).

Zmiana regulaminu MIGAWKI

Informujemy, że z dniem 18 kwietnia 2013 r. zmianie uległy Ogólne warunki zawierania umowy przewozu środkami lokalnego transportu zbiorowego w Łodzi przy zastosowaniu MIGAWKI

Nowe punkty sprzedaży biletów okresowych

W dniu dzisiejszym uruchomiliśmy sprzedaż biletów okresowych i jednorazowych w 14 nowych punktach handlowych na terenie Łodzi.

Zamknięcie POK na ul. Widzewskiej 22

Od dnia 22 lutego 2013 r. (piątek) Punkt Obsługi Klienta zlokalizowany w centrum handlowym Tesco na ul. Widzewskiej 22 będzie zamknięty.

E-mail przypomni o końcu ważności biletu okresowego

W dniu 18 stycznia 2013 r. uruchomiliśmy nową funkcję systemu MIGAWKA pozwalającą na otrzymywanie wiadomości e-mail zawierających przypomnienie o zbliżaniu się końca ważności posiadanego biletu okresowego.

Nowy, prostszy sposób kodowania biletów kupionych przez Internet

Z przyjemnością informujemy, iż uruchomiliśmy kolejną możliwość kodowania na MIGAWCE biletów okresowych zakupionych przez Internet.

RSS

Wersja standardowa | Wersja mobilna

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej. [x]