Nowe punkty sprzedaży biletów okresowych

W dniu dzisiejszym uruchomiliśmy sprzedaż biletów okresowych i jednorazowych w 14 nowych punktach handlowych na terenie Łodzi.

Zamknięcie POK na ul. Widzewskiej 22

Od dnia 22 lutego 2013 r. (piątek) Punkt Obsługi Klienta zlokalizowany w centrum handlowym Tesco na ul. Widzewskiej 22 będzie zamknięty.

E-mail przypomni o końcu ważności biletu okresowego

W dniu 18 stycznia 2013 r. uruchomiliśmy nową funkcję systemu MIGAWKA pozwalającą na otrzymywanie wiadomości e-mail zawierających przypomnienie o zbliżaniu się końca ważności posiadanego biletu okresowego.

Nowy, prostszy sposób kodowania biletów kupionych przez Internet

Z przyjemnością informujemy, iż uruchomiliśmy kolejną możliwość kodowania na MIGAWCE biletów okresowych zakupionych przez Internet.

Nowe ceny biletów okresowych w 2013 r.

Zgodnie z zapisami uchwały nr XXXI/551/12 Rady Miejskiej w Łodzi z dnia 25 stycznia 2012 r. dla biletów okresowych, których okres ważności rozpocznie się po 31 grudnia 2012 r. obowiązywać będzie nowa taryfa opłat za korzystanie z komunikacji miejskiej w Łodzi.

Pierwsze uczelnie w Łodzi z MIGAWKĄ na legitymacji studenckiej

Umowy zawarte pomiędzy MPK-Łódź a Uniwersytetem Łódzkim i Społeczną Akademią Nauk umożliwiają na wydanych przez te uczelnie Elektronicznych Legitymacjach Studenckich (ELS) aktywację funkcjonalności MIGAWKI.

Zamknięcie POK na ul. Składowej

W związku z przebudową dworca kolejowego Łódź Fabryczna od dnia 15 września 2012 r. (sobota) Punkt Obsługi Klienta zlokalizowany na ul. Składowej przy ul. POW będzie zamknięty.

Dodatkowe 15 dni na wymianę MIGAWKI

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów, MPK-Łódź w porozumieniu z Zarządem Dróg i Transportu zdecydowało się wydłużyć do 15 czerwca br. okres sprzedaży papierowych biletów okresowych.

Nowe Punkty Sprzedaży Biletów

Aż o 20 zwiększy się w Łodzi i sąsiednich miastach liczba Punktów Sprzedaży Biletów.

Mamy już ponad sto tysięcy posiadaczy MIGAWKI

Wymiana kart odbywa się "pełną parą" i zgodnie z naszą obietnicą nagrodziliśmy osobę, która jako stutysięczna złożyła wniosek o wydanie imiennej MIGAWKI.

RSS

Wersja standardowa | Wersja mobilna

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej. [x]