Mistrzowska MIGAWKA na okaziciela

W okresie od 30 sierpnia do 21 września 2014 r. Łódź będzie jednym ze współgospodarzy Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Z tej okazji, wspólnie z organizatorami Mistrzostw, przygotowaliśmy dla fanów siatkówki limitowaną wersję MIGAWKI. Tym samym zachęcamy do kibicowania zawodnikom i korzystania z łódzkiej komunikacji miejskiej nie tylko w drodze do Atlas Areny!

23 maja 2014, 10:00

Nowa MIGAWKA jest kartą na okaziciela, co oznacza, że mogą być na niej kodowane jedynie bilety okresowe na okaziciela. Karta ta nie jest personalizowana (nie będzie na niej naniesionego zdjęcia oraz imienia i nazwiska jej posiadacza) w związku z czym może z niej korzystać na przemian kilka osób.

Od dotychczas wydawanych MIGAWEK na okaziciela różni się ona jedynie wyglądem - funkcje i rodzaje biletów, które można na niej zakodować, pozostają bez zmian. Tak jak poprzednio karta nie ma okresu ważności, dzięki czemu może być używana wielokrotnie przez długi okres czasu.

Jak otrzymać MIGAWKĘ na okaziciela:

Aby otrzymać nawą kartę wystarczy udać się do jednego z ponad 120 punktów sprzedaży i zakupić dowolny bilet okresowy na okaziciela. Bilet ten zostanie zakodowany na nowej karcie, która jest bezpłatnie wydawana wraz z biletem.

Nowa MIGAWKA będzie sukcesywnie wprowadzana do dystrybucji w punktach sprzedaży od najbliższego poniedziałku 26 maja. Lokalizacje oraz godziny otwarcia wszystkich punktów znajdziesz w zakładce "Punkty sprzedaży i kodowania".

Wersja standardowa | Wersja mobilna

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej. [x]