WAŻNE! W dniu 2 kwietnia zmieniły się ceny biletów na przejazdy komunikacją miejską

Aktualności

Wzajemne honorowanie biletów łódzkiej komunikacji miejskiej i ŁKA

Od 2 kwietnia 2017 r. na terenie Miasta Łodzi obowiązywać będzie wzajemne honorowanie biletów łódzkiej komunikacji miejskiej i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej (ŁKA). Dla pasażera oznacza to, iż posiadając jeden bilet będzie mógł podróżować w granicach miasta tramwajami, autobusami oraz pociągami ŁKA. »

Darmowe przejazdy w dniach 2-4 kwietnia 2017

Na podstawie uchwały Rady Miejskiej w Łodzi w dniach od 2 do 4 kwietnia 2017 r. wszyscy pasażerowie mogą bezpłatnie podróżować pojazdami łódzkiej komunikacji miejskiej. »

Likwidacja POK na pl. Barlickiego

Informujemy, iż od dnia 27 grudnia 2016 r. (wtorek) Punkt Obsługi Klienta zlokalizowany w Łodzi na pl. Barlickiego 8 będzie zamknięty. »

Przerwa techniczna operatora płatności w sklepie internetowym

Informujemy, iż w dniu 18 października 2016 r. (wtorek) od godz. 02:00 do 06:00 oraz w dniu 30 października 2016 r. (niedziela) od godz. 02:30 do 03:30 firma PayU, operator płatności w naszym sklepie internetowym, będzie przeprowadzał prace techniczne związane z konserwacją swoich systemów informatycznych. W tym czasie przy próbie dokonania płatności może pojawić się komunikat o chwilowej niedostępności usługi. Przepraszamy za wszelkie związane z tym niedogodności. »

Zakończenie współpracy z Bankiem Zachodnim WBK

Informujemy, że w dniu 15 lipca 2015 r. (środa) zakończy się współpraca z Bankiem Zachodnim WBK, której efektem było udostępnienie wybranych oddziałów banku na potrzeby przyjmowania wniosków o wydanie MIGAWKI, wydawania MIGAWEK, sprzedaży biletów okresowych oraz wprowadzenie do użytku MIGAWKI BZ WBK. »

Zmiana regulaminu MIGAWKI

Informujemy, że w dniu 14 maja 2015 r. zmianie uległy Ogólne warunki zawierania umowy przewozu środkami lokalnego transportu zbiorowego w Łodzi przy zastosowaniu MIGAWKI. »

Wersja standardowa | Wersja mobilna

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej. [x]