Stutysięczna MIGAWKA

Wymiana migawek idzie pełną parą, coraz więcej łodzian posiada już nowe, plastikowe karty. Spodziewamy się, że ciągu najbliższego tygodnia zostanie wydana imienna MIGAWKA dla stutysięcznego klienta.

Taniej z MIGAWKĄ

Wtorek 24 stycznia 2012 roku to kolejna ważna data dla procesu wdrażania łódzkiej MIGAWKI, która do końca maja zastąpi dotychczas używane papierowe bilety miesięczne. Aby zachęcić Łodzian do korzystania z miejskich instytucji kultury i sztuki, klubów i sklepów organizujemy akcję "Taniej z MIGAWKĄ".

Elektroniczne MIGAWKI już w rękach łodzian!

Dokładnie w mikołajki rozpoczęło się wydawanie elektronicznych migawek, które do końca maja przyszłego roku zastąpią dotychczasowe papierowe bilety okresowe. Uroczysta konferencja zorganizowana z tej okazji odbyła się w Punkcie Obsługi Pasażera MPK-Łódź znajdującym się przy placu Wolności. O szczegółach mówiła prezydent Łodzi Hanna Zdanowska i wiceprezes MPK-Łódź Radosław Podogrocki.

Nowe MIGAWKI na Mikołajki!

Już jutro, pierwsze 2 500 mieszkańców Łodzi odbierze swoje nowe MIGAWKI.

MIGAWKA z kartą płatniczą w jednym

Citi Handlowy i MPK-Łódź podpisały porozumienie o połączeniu MIGAWKI ze wszystkimi możliwościami i przywilejami karty płatniczej Citi Handowy, tworząc Miejską Kartę Płatniczą Citibank. Pasażerowie będą mogli ją odebrać w oddziałach Banku „od ręki” oraz zyskają możliwość otrzymania 10% zniżki na zakup biletów okresowych komunikacji miejskiej w Łodzi.

Wystartowaliśmy!

Rozpoczęliśmy przyjmowanie wniosków o wydanie elektronicznych MIGAWEK.

| 1 | 2 | 3 | 4 | następne >>

RSS

Wersja standardowa | Wersja mobilna

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej. [x]