Nowe ceny biletów okresowych w 2013 r.

Zgodnie z zapisami uchwały nr XXXI/551/12 Rady Miejskiej w Łodzi z dnia 25 stycznia 2012 r. dla biletów okresowych, których okres ważności rozpocznie się po 31 grudnia 2012 r. obowiązywać będzie nowa taryfa opłat za korzystanie z komunikacji miejskiej w Łodzi.

Pierwsze uczelnie w Łodzi z MIGAWKĄ na legitymacji studenckiej

Umowy zawarte pomiędzy MPK-Łódź a Uniwersytetem Łódzkim i Społeczną Akademią Nauk umożliwiają na wydanych przez te uczelnie Elektronicznych Legitymacjach Studenckich (ELS) aktywację funkcjonalności MIGAWKI.

Zamknięcie POK na ul. Składowej

W związku z przebudową dworca kolejowego Łódź Fabryczna od dnia 15 września 2012 r. (sobota) Punkt Obsługi Klienta zlokalizowany na ul. Składowej przy ul. POW będzie zamknięty.

Dodatkowe 15 dni na wymianę MIGAWKI

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów, MPK-Łódź w porozumieniu z Zarządem Dróg i Transportu zdecydowało się wydłużyć do 15 czerwca br. okres sprzedaży papierowych biletów okresowych.

Nowe Punkty Sprzedaży Biletów

Aż o 20 zwiększy się w Łodzi i sąsiednich miastach liczba Punktów Sprzedaży Biletów.

Mamy już ponad sto tysięcy posiadaczy MIGAWKI

Wymiana kart odbywa się "pełną parą" i zgodnie z naszą obietnicą nagrodziliśmy osobę, która jako stutysięczna złożyła wniosek o wydanie imiennej MIGAWKI.

Dodatkowe punkty przyjmowania wniosków o wydanie MIGAWKI

W związku z faktem, iż w dniu 31 maja 2012 r. mija termin, do którego można kupować papierowe bilety okresowe, MPK-Łódź zwiększa o sześć liczbę punktów sprzedaży biletów, w których od 21 maja do odwołania można składać wnioski o wydanie elektronicznej MIGAWKI.

Stutysięczna MIGAWKA

Wymiana migawek idzie pełną parą, coraz więcej łodzian posiada już nowe, plastikowe karty. Spodziewamy się, że ciągu najbliższego tygodnia zostanie wydana imienna MIGAWKA dla stutysięcznego klienta.

Taniej z MIGAWKĄ

Wtorek 24 stycznia 2012 roku to kolejna ważna data dla procesu wdrażania łódzkiej MIGAWKI, która do końca maja zastąpi dotychczas używane papierowe bilety miesięczne. Aby zachęcić Łodzian do korzystania z miejskich instytucji kultury i sztuki, klubów i sklepów organizujemy akcję "Taniej z MIGAWKĄ".

Elektroniczne MIGAWKI już w rękach łodzian!

Dokładnie w mikołajki rozpoczęło się wydawanie elektronicznych migawek, które do końca maja przyszłego roku zastąpią dotychczasowe papierowe bilety okresowe. Uroczysta konferencja zorganizowana z tej okazji odbyła się w Punkcie Obsługi Pasażera MPK-Łódź znajdującym się przy placu Wolności. O szczegółach mówiła prezydent Łodzi Hanna Zdanowska i wiceprezes MPK-Łódź Radosław Podogrocki.

RSS

Wersja standardowa | Wersja mobilna

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej. [x]