Mamy już ponad sto tysięcy posiadaczy MIGAWKI

Wymiana kart odbywa się "pełną parą" i zgodnie z naszą obietnicą nagrodziliśmy osobę, która jako stutysięczna złożyła wniosek o wydanie imiennej MIGAWKI.

Dodatkowe punkty przyjmowania wniosków o wydanie MIGAWKI

W związku z faktem, iż w dniu 31 maja 2012 r. mija termin, do którego można kupować papierowe bilety okresowe, MPK-Łódź zwiększa o sześć liczbę punktów sprzedaży biletów, w których od 21 maja do odwołania można składać wnioski o wydanie elektronicznej MIGAWKI.

Stutysięczna MIGAWKA

Wymiana migawek idzie pełną parą, coraz więcej łodzian posiada już nowe, plastikowe karty. Spodziewamy się, że ciągu najbliższego tygodnia zostanie wydana imienna MIGAWKA dla stutysięcznego klienta.

Taniej z MIGAWKĄ

Wtorek 24 stycznia 2012 roku to kolejna ważna data dla procesu wdrażania łódzkiej MIGAWKI, która do końca maja zastąpi dotychczas używane papierowe bilety miesięczne. Aby zachęcić Łodzian do korzystania z miejskich instytucji kultury i sztuki, klubów i sklepów organizujemy akcję "Taniej z MIGAWKĄ".

Elektroniczne MIGAWKI już w rękach łodzian!

Dokładnie w mikołajki rozpoczęło się wydawanie elektronicznych migawek, które do końca maja przyszłego roku zastąpią dotychczasowe papierowe bilety okresowe. Uroczysta konferencja zorganizowana z tej okazji odbyła się w Punkcie Obsługi Pasażera MPK-Łódź znajdującym się przy placu Wolności. O szczegółach mówiła prezydent Łodzi Hanna Zdanowska i wiceprezes MPK-Łódź Radosław Podogrocki.

Nowe MIGAWKI na Mikołajki!

Już jutro, pierwsze 2 500 mieszkańców Łodzi odbierze swoje nowe MIGAWKI.

MIGAWKA z kartą płatniczą w jednym

Citi Handlowy i MPK-Łódź podpisały porozumienie o połączeniu MIGAWKI ze wszystkimi możliwościami i przywilejami karty płatniczej Citi Handowy, tworząc Miejską Kartę Płatniczą Citibank. Pasażerowie będą mogli ją odebrać w oddziałach Banku „od ręki” oraz zyskają możliwość otrzymania 10% zniżki na zakup biletów okresowych komunikacji miejskiej w Łodzi.

Wystartowaliśmy!

Rozpoczęliśmy przyjmowanie wniosków o wydanie elektronicznych MIGAWEK.

| 1 | 2 | 3 | 4 | następne >>

RSS

Wersja standardowa | Wersja mobilna

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej. [x]