Nowy, prostszy sposób kodowania biletów kupionych przez Internet

Z przyjemnością informujemy, iż uruchomiliśmy kolejną możliwość kodowania na MIGAWCE biletów okresowych zakupionych przez Internet.

4 grudnia 2012, 12:50

Teraz, po zakupie biletu okresowego za pośrednictwem Sklepu internetowego, możesz spokojnie korzystać z komunikacji miejskiej, a przy najbliższej kontroli biletów poinformuj kontrolera o posiadaniu ważnego biletu zakupionego przez Internet i o tym, że nie został on jeszcze zakodowany na MIGAWCE lub innej przystosowanej do tego karcie (Miejska Karta Debetowa CitibankElektroniczna Legitymacja Studencka)Nie trzeba okazywać żadnych dokumentów ani potwierdzeń. Dzięki bazie danych przechowywanej w czytniku kontrolerskim, bilet zostanie wgrany na kartę w ciągu kilku sekund.

Oczywiście, nadal można kodować bilety na karcie wykorzystując do tego biletomaty bądź odwiedzając jeden z punktów sprzedaży biletów okresowych.

Przypominamy, że kodowanie to elektroniczne zapisywanie zakupionego biletu okresowego na karcie. W przypadku zakupu biletu w tradycyjnym punkcie sprzedaży odbywa się automatycznie i nie wymaga żadnych dodatkowych czynności od kupującego. Więcej informacji znajdziecie w zakładce "Zakup i kodowanie biletów".

Wersja standardowa | Wersja mobilna

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej. [x]