Nowa taryfa biletów łódzkiej komunikacji miejskiej

Informujemy, iż na podstawie uchwały Rady Miejskiej w Łodzi z dnia 11 grudnia 2019 r. zmianie ulegną ceny wybranych biletów jednorazowych czasowych, krótkookresowych oraz okresowych łódzkiej komunikacji miejskiej.

Bilety jednorazowe w Twoim smartfonie

Zbliżają się wakacje i część z Was zamiast zakupu biletów okresowych zdecyduje się na zakup biletów jednorazowych. W związku z tym przypominamy o możliwości zakupu biletu za pomocą aplikacji mobilnych zainstalowanych na smartfonach i podpowiadamy jak to zrobić.

Specjalne rabaty na Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu

W związku z Europejskim Tygodniem Zrównoważonego Transportu wybrani partnerzy akcji „Taniej z MIGAWKĄ” zaoferowali specjalne rabaty dla posiadaczy MIGAWEK. W dniach od 16 do 22 września 2017 r. będzie można nabyć taniej różne towary lub zaoszczędzić na rozmaitych usługach.

Wzajemne honorowanie biletów łódzkiej komunikacji miejskiej i POLREGIO

Od 1 maja 2017 r. na terenie Miasta Łodzi obowiązuje wzajemne honorowanie biletów łódzkiej komunikacji miejskiej i POLREGIO (Przewozy Regionalne).

Wzajemne honorowanie biletów łódzkiej komunikacji miejskiej i ŁKA

Od 2 kwietnia 2017 r. na terenie Miasta Łodzi obowiązywać będzie wzajemne honorowanie biletów łódzkiej komunikacji miejskiej i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej (ŁKA). Dla pasażera oznacza to, iż posiadając jeden bilet będzie mógł podróżować w granicach miasta tramwajami, autobusami oraz pociągami ŁKA.

Darmowe przejazdy w dniach 2-4 kwietnia 2017

Na podstawie uchwały Rady Miejskiej w Łodzi w dniach od 2 do 4 kwietnia 2017 r. wszyscy pasażerowie mogą bezpłatnie podróżować pojazdami łódzkiej komunikacji miejskiej.

Likwidacja POK na pl. Barlickiego

Od dnia 27 grudnia 2016 r. (wtorek) Punkt Obsługi Klienta zlokalizowany w Łodzi na pl. Barlickiego 8 będzie zamknięty.

Przerwa techniczna operatora płatności w sklepie internetowym

Informujemy, iż w dniu 18 października 2016 r. (wtorek) od godz. 02:00 do 06:00 oraz w dniu 30 października 2016 r. (niedziela) od godz. 02:30 do 03:30 firma PayU, operator płatności w naszym sklepie internetowym, będzie przeprowadzał prace techniczne związane z konserwacją swoich systemów informatycznych. W tym czasie przy próbie dokonania płatności może pojawić się komunikat o chwilowej niedostępności usługi. Przepraszamy za wszelkie związane z tym niedogodności.

Zakończenie współpracy z Bankiem Zachodnim WBK

Informujemy, że w dniu 15 lipca 2015 r. (środa) zakończy się współpraca z Bankiem Zachodnim WBK, której efektem było udostępnienie wybranych oddziałów banku na potrzeby przyjmowania wniosków o wydanie MIGAWKI, wydawania MIGAWEK, sprzedaży biletów okresowych oraz wprowadzenie do użytku MIGAWKI BZ WBK.

Zmiana regulaminu MIGAWKI

Informujemy, że w dniu 14 maja 2015 r. zmianie uległy Ogólne warunki zawierania umowy przewozu środkami lokalnego transportu zbiorowego w Łodzi przy zastosowaniu MIGAWKI.

<< wcześniejsze | 1 | 2 | 3 | 4 |

RSS

Wersja standardowa | Wersja mobilna

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej. [x]