Przejazd pociągami Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej w ramach taryfy lokalnego transportu zbiorowego w Łodzi

Od 1 kwietnia 2015 r. we wszystkich pociągach Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej (ŁKA), kursujących pomiędzy stacjami Łódź Widzew i Łódź Żabieniec honorowane będą bilety lokalnego transportu zbiorowego w Łodzi. Rozwiązanie to wprowadzono w związku z przebudową trasy W-Z i będzie obowiązywało do 31 sierpnia 2015 r.

Zakończenie wydawania Miejskich Kart Debetowych Citibank

W dniu 15 listopada 2014 r. bank Citi Handlowy zakończył wydawanie kart debetowych z możliwością kodowania biletów okresowych sprzedawanych w ramach Systemu MIGAWKA. Dotychczas wydane karty nadal mogą służyć jako nośniki elektronicznych biletów okresowych.

Zmiany w funkcjonowaniu Wspólnego Biletu Aglomeracyjnego

W dniu 1 października 2014 r. wejdą w życie zmiany dotyczące funkcjonowania oferty zintegrowanej taryfy biletowej Wspólny Bilet Aglomeracyjny (WBA).

Zmiana nazwy strefy taryfowej

Informujemy, że w dniu 31 lipca 2014 r. strefa taryfowa aglomeracyjna zmieniła nazwę na podmiejską.

Nowe oferty taryfowe

W dniu 15 czerwca 2014 r. rozpoczniemy sprzedaż biletów okresowych w ramach dwóch nowych ofert taryfowych.

Zmiany w Przepisach taryfowych

Informujemy, że w dniu 27 czerwca 2014 r. zmianie ulegną Przepisy taryfowe w lokalnym transporcie zbiorowym Miasta Łodzi.

Mistrzowska MIGAWKA na okaziciela

W okresie od 30 sierpnia do 21 września 2014 r. Łódź będzie jednym ze współgospodarzy Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Z tej okazji, wspólnie z organizatorami Mistrzostw, przygotowaliśmy dla fanów siatkówki limitowaną wersję MIGAWKI. Tym samym zachęcamy do kibicowania zawodnikom i korzystania z łódzkiej komunikacji miejskiej nie tylko w drodze do Atlas Areny!

Zmiany w Przepisach taryfowych

Informujemy, że w dniu 30 października 2013 r. zmianie ulegną Przepisy taryfowe w lokalnym transporcie zbiorowym Miasta Łodzi.

Nowy rodzaj MIGAWKI oraz 23 nowe punkty, w których można odebrać MIGAWKĘ i zakupić bilet okresowy

Dzięki współpracy MPK-Łódź z Bankiem Zachodnim WBK dostępny jest już nowy rodzaj imiennej MIGAWKI, łączący funkcjonalność karty płatniczej i nośnika biletów komunikacji miejskiej. Ponadto uruchomione zostały 23 nowe punkty sprzedaży biletów okresowych, mieszczące się w oddziałach Banku Zachodniego WBK. Można w nich także złożyć wniosek o wydanie MIGAWKI lub odebrać swoją nową kartę!

Zmiana lokalizacji Biura Obsługi Klienta

Uprzejmie informujemy, że od dnia 1 lipca 2013 r. Biuro Obsługi Klienta (BOK) zostanie przeniesione z ul. Narutowicza 77 (przy ul. Wierzbowej) do głównego budynku MPK-Łódź na ul. Tramwajowej 6 (w pobliżu skrzyżowania z ul. Narutowicza).

RSS

Wersja standardowa | Wersja mobilna

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej. [x]