Darmowe przejazdy w dniach 2-4 kwietnia 2017

Na podstawie uchwały Rady Miejskiej w Łodzi w dniach od 2 do 4 kwietnia 2017 r. wszyscy pasażerowie mogą bezpłatnie podróżować pojazdami łódzkiej komunikacji miejskiej.

Likwidacja POK na pl. Barlickiego

Od dnia 27 grudnia 2016 r. (wtorek) Punkt Obsługi Klienta zlokalizowany w Łodzi na pl. Barlickiego 8 będzie zamknięty.

Przerwa techniczna operatora płatności w sklepie internetowym

Informujemy, iż w dniu 18 października 2016 r. (wtorek) od godz. 02:00 do 06:00 oraz w dniu 30 października 2016 r. (niedziela) od godz. 02:30 do 03:30 firma PayU, operator płatności w naszym sklepie internetowym, będzie przeprowadzał prace techniczne związane z konserwacją swoich systemów informatycznych. W tym czasie przy próbie dokonania płatności może pojawić się komunikat o chwilowej niedostępności usługi. Przepraszamy za wszelkie związane z tym niedogodności.

Zakończenie współpracy z Bankiem Zachodnim WBK

Informujemy, że w dniu 15 lipca 2015 r. (środa) zakończy się współpraca z Bankiem Zachodnim WBK, której efektem było udostępnienie wybranych oddziałów banku na potrzeby przyjmowania wniosków o wydanie MIGAWKI, wydawania MIGAWEK, sprzedaży biletów okresowych oraz wprowadzenie do użytku MIGAWKI BZ WBK.

Zmiana regulaminu MIGAWKI

Informujemy, że w dniu 14 maja 2015 r. zmianie uległy Ogólne warunki zawierania umowy przewozu środkami lokalnego transportu zbiorowego w Łodzi przy zastosowaniu MIGAWKI.

Przejazd pociągami Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej w ramach taryfy lokalnego transportu zbiorowego w Łodzi

Od 1 kwietnia 2015 r. we wszystkich pociągach Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej (ŁKA), kursujących pomiędzy stacjami Łódź Widzew i Łódź Żabieniec honorowane będą bilety lokalnego transportu zbiorowego w Łodzi. Rozwiązanie to wprowadzono w związku z przebudową trasy W-Z i będzie obowiązywało do 31 sierpnia 2015 r.

Zakończenie wydawania Miejskich Kart Debetowych Citibank

W dniu 15 listopada 2014 r. bank Citi Handlowy zakończył wydawanie kart debetowych z możliwością kodowania biletów okresowych sprzedawanych w ramach Systemu MIGAWKA. Dotychczas wydane karty nadal mogą służyć jako nośniki elektronicznych biletów okresowych.

Zmiany w funkcjonowaniu Wspólnego Biletu Aglomeracyjnego

W dniu 1 października 2014 r. wejdą w życie zmiany dotyczące funkcjonowania oferty zintegrowanej taryfy biletowej Wspólny Bilet Aglomeracyjny (WBA).

Zmiana nazwy strefy taryfowej

Informujemy, że w dniu 31 lipca 2014 r. strefa taryfowa aglomeracyjna zmieniła nazwę na podmiejską.

Nowe oferty taryfowe

W dniu 15 czerwca 2014 r. rozpoczniemy sprzedaż biletów okresowych w ramach dwóch nowych ofert taryfowych.

RSS

Wersja standardowa | Wersja mobilna

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej. [x]