Nowe oferty taryfowe

W dniu 15 czerwca 2014 r. rozpoczniemy sprzedaż biletów okresowych w ramach dwóch nowych ofert taryfowych.

13 czerwca 2014, 16:00

Wspólny Bilet Aglomeracyjny (WBA)

WBA to specjalna oferta zintegrowanej taryfy biletowej, skierowana do osób korzystających z przejazdów komunikacją miejską w ramach lokalnego transportu zbiorowego w Łodzi, lokalnej komunikacji autobusowej w Pabianicach, miejskiej komunikacji autobusowej w Zgierzu oraz pociągami Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej i Przewozów Regionalnych.

Bilety okresowe, zawarte w tej ofercie, można będzie zakupić w każdym stacjonarnym punkcie sprzedaży. Oferta dotyczy biletów imiennych, co oznacza, że są one kodowane wyłącznie na kartach imiennych.

Więcej szczegółów w zakładce Wspólny Bilet Aglomeracyjny.

Wspólny Bilet Łódzko-Pabianicki (WBŁ-P)

WBŁ-P to oferta dla osób korzystających wyłącznie z przejazdów komunikacją miejską w ramach lokalnego transportu zbiorowego w Łodzi oraz lokalnej komunikacji autobusowej w Pabianicach.

Bilety okresowe, zawarte w tej ofercie, można będzie zakupić w każdym stacjonarnym punkcie sprzedaży oraz za pomocą sklepu internetowego. Oferta dotyczy biletów imiennych, co oznacza, że są one kodowane wyłącznie na kartach imiennych.

Więcej szczegółów w zakładce Wspólny Bilet Łódzko-Pabianicki.

Kolejne punkty sprzedaży biletów

Wraz z rozpoczęciem sprzedaży biletów w ramach WBA i WBŁ-P uruchomiliśmy nowe Punkty Sprzedaży Biletów w kasach biletowych zlokalizowanych na dworcach kolejowych Łódź Kaliska, Łódź Widzew oraz na dworcach w Sieradzu, Zduńskiej Woli, Pabianicach i Koluszkach. Tym samym bilety kodowane na MIGAWCE można kupić już w ponad 130 miejscach!

Tu znajdziesz lokalizacje wszystkich punktów sprzedaży.

Wersja standardowa | Wersja mobilna

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej. [x]