MIGAWKA z kartą płatniczą w jednym

Citi Handlowy i MPK-Łódź podpisały porozumienie o połączeniu MIGAWKI ze wszystkimi możliwościami i przywilejami karty płatniczej Citi Handowy, tworząc Miejską Kartę Płatniczą Citibank. Pasażerowie będą mogli ją odebrać w oddziałach Banku „od ręki” oraz zyskają możliwość otrzymania 10% zniżki na zakup biletów okresowych komunikacji miejskiej w Łodzi.

28 listopada 2011, 17:23

Miejska Karta Płatnicza Citibank łączy funkcjonalność MIGAWKI z tradycyjną kartą do konta Citi Handlowy. Pasażerowie otrzymują więc plastik, który nie tylko zapewnia dostęp do pełnej funkcjonalności MIGAWKI, ale także umożliwia dokonywanie płatności, wypłat z bankomatów czy korzystanie z rabatów w ramach Programu Rabatowego Kart Płatniczych.

Miejska Karta Płatnicza Citibank to także pierwsza karta w Łodzi, która umożliwia uzyskanie rabatu na bilety komunikacji miejskiej. Na jej zakupie pasażerowie mogą zaoszczędzić aż 10%, co w praktyce rocznie daje oszczędność o wartości 30-dniowego biletu okresowego imiennego. Jedynym warunkiem jest zasilanie konta osobistego kwotą min. 1500 zł miesięcznie. Rabaty realizowane są w formie zwrotu na rachunek konta osobistego określonej części wartości zakupionego biletu.

Miejska Karta Płatnicza Citibank będzie wydawana już od 6 grudnia tego roku. Pasażerowie będą mogli uzyskać ją „od ręki” we wszystkich oddziałach Citi Handlowy w Łodzi. Na miejscu Bank wykona Klientowi zdjęcie i od razu wyda mu spersonalizowaną kartę. 

Wersja standardowa | Wersja mobilna

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej. [x]