Taniej z MIGAWKĄ

Oznaczenie miejsc biorących udział w programie rabatowym Taniej z MIGAWKĄ

 » Edukacja

 » Gastronomia

 » Rozrywka

 » Sport i zdrowie

 » Usługi

 » Wydarzenia

 » Zakupy

MPK-Łódź łączy tradycję z nowoczesnością - jest wśród Łodzian od pokoleń i chce wspierać budowanie lokalnej społeczności. Dlatego, aby zachęcić łodzian do korzystania z miejskich instytucji kultury i sztuki, klubów i sklepów organizuje akcję "Taniej z MIGAWKĄ". Chcemy, aby MIGAWKA była nie tylko biletem umożliwiającym podróżowanie po Ziemi Obiecanej, ale również odwiedzanie różnych miejsc - dlatego stale powiększamy liczbę naszych partnerów zachęcając ich do oferowania pasażerom łódzkiej komunikacji zniżek na swoje produkty czy usługi.

Jak to działa?

Wystarczy pokazać MIGAWKĘ sprzedawcy wraz z dowodem zakupu, na którym jest wydrukowana data ważności biletu, by móc skorzystać z rabatów czy ofert promocyjnych przygotowanych specjalnie dla naszych Pasażerów.

Z naszym biletem okresowym można taniej odwiedzić teatr czy kino, skorzystać z usług różnych zakładów, nabyć różne produkty. Firmy i instytucje, które włączają się do akcji, umieszczają w widocznym miejscu specjalne naklejki informujące o upustach dla posiadaczy MIGAWKI. Lista partnerów akcji jest na bieżąco aktualizowana na stronie MIGAWKI, wzbogacona oczywiście o informacje dotyczące zniżek i innych ulg.

Serdecznie zachęcamy do podróżowania po Łodzi z MIGAWKĄ!

Wersja standardowa | Wersja mobilna

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej. [x]