Taniej z MIGAWKĄ

Wtorek 24 stycznia 2012 roku to kolejna ważna data dla procesu wdrażania łódzkiej MIGAWKI, która do końca maja zastąpi dotychczas używane papierowe bilety miesięczne. Aby zachęcić Łodzian do korzystania z miejskich instytucji kultury i sztuki, klubów i sklepów organizujemy akcję "Taniej z MIGAWKĄ".

25 stycznia 2012, 10:11

Chcemy, aby MIGAWKA była nie tylko biletem umożliwiającym podróżowanie po Ziemi Obiecanej, ale również odwiedzanie różnych miejsc - dlatego stale powiększamy liczbę naszych partnerów zachęcając ich do oferowania pasażerom łódzkiej komunikacji zniżek na swoje produkty czy usługi.

Podczas specjalnej konferencji wiceprezes MPK-Łódź – Radosław Podogrocki opowiedział przedstawicielom mediów o tym, jak będzie funkcjonował w praktyce program rabatowy „Taniej z MIGAWKĄ”, o którym pracownicy MPK-Łódź wspominali od początku prac nad wdrażaniem systemu: „Aby korzystać z rabatów oferowanych przez naszych partnerów, wystarczy pokazać MIGAWKĘ sprzedawcy wraz z dowodem zakupu, na którym jest wydrukowana data ważności biletu”  informuje wiceprezes MPK-Łódź. „Już dziś współpracę z nami podjęło 30 instytucji kultury, restauracji, sklepów, szkół językowych, tańca czy nauki jazdy” – mówi Podogrocki – „a to dopiero początek, ponieważ czekamy na dalsze zgłoszenia ze strony łódzkich firm, które chciałyby dołączyć do programu i serdecznie je do tego zapraszamy”.

Firmy i instytucje, które włączą się do akcji, umieszczą w widocznym miejscu specjalne naklejki informujące o upustach dla posiadaczy MIGAWKI. Lista partnerów akcji będzie na bieżąco aktualizowana w Serwisie internetowym MIGAWKI, wzbogacona oczywiście o informacje dotyczące zniżek i innych ulg.

Serdecznie zachęcamy do podróżowania po Łodzi z MIGAWKĄ!

Słowa kluczowe: Taniej z MIGAWKĄ

Wersja standardowa | Wersja mobilna

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej. [x]